Wizyta Świętego Mikołaja w Przedszkolu

4 grudnia 2020 r.

Joanna Murdzek, 4 grudnia 2020r.

Odwiedziny Św. Mikołaja

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Każda grupa wykonuje ciekawe prace plastyczne, na których króluje Mikołaj. Wszystkie grupy przygotowują również montaż słowno – muzyczny, który zaprezentują przed wyjątkowym gościem. Kiedy nadszedł długo oczekiwany dzień wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Niektóre dzieci po raz pierwszy witały Mikołaja w przedszkolu. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę, ale przede wszystkim radość. Po wspaniałych występach dzieci nadeszła wyczekiwana chwila – Mikołaj wręczał każdemu dziecku paczkę, a prezenty były wspaniałe: zabawki, układanki, no i przede wszystkim słodycze. Przedszkolaki opowiadały Mikołajowi o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są grzeczne. Oprócz pełnego worka prezentów św. Mikołaj przywiózł ze sobą też dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby słuchały rodziców i Pań w przedszkolu. Zdjęcia z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.
Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.