Poznajemy zawody

13 grudnia 2019 r.

W piątek 13 grudnia przedszkolaków odwiedził wyjątkowy gość Pan Piotr Kochan, który z zawodu jest marynarzem a prywatnie tata Wiktorka z grupy sześciolatków. Opowiadał dzieciom o pracy na morzu, o specjalnych zadaniach na statku, o pięknej przyrodzie morskiej, a także o niebezpieczeństwach jakie czyhają na marynarzy. Prezentacja zdjęć i nagrań z morza przybliżyła dzieciom wyjątkowy charakter pracy Pana Piotra. Gigantyczne statki, które pojawiały się na zdjęciach , szczególnie widok sztormu na oceanie i zachowania współczesnych piratów wywarły na dzieciach ogromne wrażenie. Przedszkolaki były zaciekawione tak niecodziennym gościem, zadawały wiele pytań. Na zakończenie spotkania dzieci wraz z marynarzem zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie. Zapamiętane zdjęcia i marynarz w galowym stroju na pewno na długo zapadną w pamięci przedszkolaków. Spotkanie z tatą Wiktora było jednym z ciekawych spotkań, które czekały na dzieci podczas realizacji tematu „Poznajemy zawody”.

Zdjęcia z wydarzenia.