Informacja dla Rodziców i Uczniów dotycząca rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

28 sierpnia 2020 r.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

1. Nowy rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy w dniu 1 września 2020 roku uroczystą Mszą Świętą o godzinie 9.00.
  2. Po Mszy Świętej uczniowie przechodzą do szkoły.
  3. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną rozpoczęcie nowego roku szkolnego będzie miało odmienny przebieg niż w latach ubiegłych.
  4. Po wejściu do szkoły wszystkich obowiązuje przestrzeganie wymogów sanitarnych: maseczki, dezynfekcja rąk i zachowanie dystansu społecznego.
  5. Rodzice nie wchodzą na teren szkoły. Na odebranie dzieci czekają w „strefie rodzica” przed budynkiem szkoły.
  6. Wyjątkiem są rodzice uczniów klas pierwszych, którzy wraz z dziećmi wchodzą do szkoły od strony skarpy i gromadzą się na hali sportowej. Prosimy, aby dziecku towarzyszył jeden opiekun. Rodziców i uczniów przy wejściu obowiązują maseczki.
  7. Uczniowie klas II – VIII spotkają się z wychowawcami w salach lekcyjnych według wykazu.
  8. Prosimy o wypełnienie przez rodziców/opiekunów Oświadczenia w związku z pobytem dziecka w szkole. Oświadczenie uczniowie odbiorą od wychowawców na spotkaniu w klasach. Wypełnione druki należy podać przez dziecko wychowawcom w ciągu pierwszego tygodnia nauki.
  9. Wszelkie dodatkowe informacje będą systematycznie umieszczane na stronie internetowej szkoły i podawane rodzicom i uczniom przez wychowawców.

Dziękujemy za zrozumienie.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej