• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Apel na zakończenie roku szkolnego

27 czerwca 2021 r.

25 czerwca 2021 r. odbył się uroczysty apel na zakończenie roku szkolnego. W apelu udział wzięli zaproszeni goście :Burmistrz Gminy Iwonicz Zdrój – p. Witold Kocaj,  zastępca Burmistrza- p. Jacek Rygiel,  p. Jerzy Staroń, Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz rodzice i uczniowie naszej szkoły. Wychowawcy klas ósmych- Renata Stanisz i Jerzy Adamik wraz z uczniami przygotowali część artystyczną, w której nie zabrakło  wierszy , piosenek, podziękowań i wzruszeń. Rozdano stypendia sportowe i naukowe, a na koniec 43 absolwentów  wykonało sobie pamiątkowe zdjęcia. Przepiękną dekorację wykonała pani Anna Deryniowska.

Zdjęcia z wydarzenia.