• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Czerwone serce ufundowane przez Radę Rodziców stanęło przed naszą szkołą.

20 grudnia 2021 r.

W Polsce od lat prowadzone są zbiórki plastikowych nakrętek, które wymieniane w punktach recyklingowych na konkretne środki finansowe wspierają rozmaite cele charytatywne. Metalowe pojemniki na nakrętki w kształcie serca pojawiają się w coraz większej ilości miejsc w Polsce i jeden taki stanął właśnie przed naszą szkołą z inicjatywy Rady Rodziców. Mieszkańcy Lubatowej będą mogli wrzucać do serca plastikowe nakrętki, za które zapłacą firmy odbierające odpady. Same zaś nakrętki, zamiast trafić do śmieci, mogą otrzymać drugie życie. Zachęcamy do wspólnego zbierania nakrętek ❤️