Duży sukces Naszej Szkoły we współzawodnictwie sportowym!!!

4 września 2020 r.

W klasyfikacji końcowej roku szkolnego 2019/20 wojewódzkiego systemu współzawodnictwa sportowego szkół Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej zajęła 3 miejsce w województwie podkarpackim oraz 1 miejsce w powiecie krośnieńskim w Igrzyskach Dzieci – rocznik 2007 i młodsi (klasy VI i młodsze). Sklasyfikowano 567 szkół województwa podkarpackiego.

W rywalizacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej – rocznik 2005 i 2006 (klasy VII i VIII) nasza szkoła zajęła 12 miejsce w województwie podkarpackim i 2 miejsce w powiecie krośnieńskim. Sklasyfikowano 563 szkoły województwa podkarpackiego.

Uczniowie SP Lubatowa występowali w następujących dyscyplinach sportowych: narciarstwo biegowe, sztafetowe biegi przełajowe, koszykówka, siatkówka i piłka ręczna.