• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Dwie sztafety naszych dziewczyn awansowały na finał wojewódzki!

8 października 2021 r.

W Powiatowych Sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się w Jedliczu (8.10.2021) bardzo dobrze zaprezentowały się nasze dziewczęce drużyny. Zarówno w Igrzyskach Dzieci (roczniki 2009 i młodsze) jak i w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (roczniki 2007-2008) nasze zawodniczki nie miały sobie równych wygrywając zdecydowanie swoje biegi czym zapewniły sobie awans na finał wojewódzki. W 6-io osobowej sztafecie młodszych dziewczyn wystąpiły: Laura Czachor, Jagoda Michalak, Oliwia Pernal, Zuzanna Szczur, Kaja Turek i Marta Górecka. W drużynie starszych dziewczyn biegały: Zuzanna Zając, Sandra Turek, Oliwia Turek, Oliwia Patlewicz, Magdalena Szczurek i Amelia Jakieła. Obie sztafety naszych chłopców walczyły dzielnie, ale ostatecznie ukończyły rywalizacje na 2 miejscach, co nie dało awansu do finału wojewódzkiego.