• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Dzień Babci i Dziadka w Oddziałach Przedszkolnych

Izabela Kasprzycka- Biedroń, Jolanta Sokół, 19 stycznia 2024 r.

„Dziękuję Wam za wszystko,

co dla mnie robicie.

Bez Was, drodzy Dziadkowie

smutne byłoby życie!”

19 stycznia odbyła się w naszym przedszkolu wspaniała uroczystość. Na wstępie Pani Wicedyrektor Beata Najbar przywitała wszystkich przybyłych gości: dziadków, Pana Burmistrza i dyrektora szkoły. W pięknie udekorowanej sali widowiskowej dzieci z grup najstarszych: Sówki i Bystrzaki, przedstawiły wzruszający program artystyczny, na który złożyły się wiersze, układy taneczne, pastorałki i piosenki . W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie nie kryli wzruszenia, podziwiali swoje wnuczęta, nagradzając je co chwila gromkimi brawami. Pod koniec wystąpienia z ust dzieci wybrzmiało głośne ,,Sto lat”, po czym każdy wnuczek i wnuczka pośpiesznie ruszyli w ramiona dziadków z przygotowanymi upominkami. Następnie głos zabrał Pan Burmistrz Witold Kocaj i dyrektor szkoły Pan Jerzy Staroń składając seniorom życzenia, gratulując wspaniałych wnuków i dziękując za piękny występ. Wspólne świętowanie umilił słodki poczęstunek, kawa, herbata oraz soki przygotowane przez rodziców.  Wnuczęta miały okazję zatańczyć z dziadkami i zrobić sobie pamiątkowe z nimi zdjęcia. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci poprzez występ artystyczny próbowały wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia, szacunek, pamięć oraz podziękować za trud włożony w codzienną opiekę. Nauczyciele składają serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc w obsłudze uroczystości, Kołu Gospodyń Wiejskich za wsparcie techniczne, Panu Darkowi Stawarskiemu za poświęcony czas i robienie zdjęć oraz wszystkim pracownikom przedszkola, którzy zaangażowali się w to wydarzenie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.