Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

22 stycznia 2022 r.

B. Albrycht, 21 stycznia 2022 roku

“Jest taki jeden, no może dwa dni w roku…To Święto Babci i Święto Dziadka…
Łza wówczas się kręci w oku…o tym ważnym Święcie dobrze pamiętany
i dla naszych Dziadków niespodzianki mamy.”

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Z okazji Ich święta, dzieci z Przedszkola wraz z wychowawcami przygotowały specjalny dla nich program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Cały występ został nagrany, aby Babcie oraz Dziadkowie mogli go obejrzeć. Każdy przedszkolak przygotował własnoręcznie wykonane upominki z pięknymi życzeniami.
Babciu, Dziadku życzymy Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, stu lat życia i radości !

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.