• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Dzień Dinozaura w przedszkolu

25 lutego 2022 r.

W. Jakieła, 25 lutego 2022 roku

Okres ferii zimowych zakończył się w naszym przedszkolu „Dniem Dinozaura.” Chociaż dinozaury wyginęły dawno temu, to najmłodsi z chęcią słuchają opowieści o tych prehistorycznych stworzeniach. W naszych salach pojawiły się tyranozaury, triceratopsy, diplodoki, pterodaktyle i wiele innych. Dzieci z zaciekawieniem obejrzały film edukacyjny związany z tematyką zajęć. Cały dzień towarzyszyły nam różnorodne zabawy w oparciu o tematykę tych tajemniczych gadów. To nietypowe święto dostarczyło przedszkolakom wielu radosnych wrażeń.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.