Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu

Beata Albrycht, 17 października 2020 r.

14 października w Naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystości obecni byli nauczyciele, pracownicy obsługi, rodzice, przedszkolaki oraz zaproszeni goście. Spotkanie przygotowały dzieci z wszystkich grup wiekowych: „Poszukiwacze”, „Odkrywcy”, „Śmieszki”,”Słoneczka”, „Tygryski” i „Małe bystrzaki”.

Przedszkolaki w jesiennej scenerii podziękowały nauczycielkom oraz pracownikom obsługi za trud włożony w ich edukację i wychowanie i opiekę. Poprzez wiersze, piosenki oraz życzenia dzieci wyraziły swoją wdzięczność za codzienną troskę, cierpliwość, miłość i wielkie poświęcenie. Dodatkiem do życzeń były słodkości oraz wiele niezapomnianych wzruszeń.

Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia.