• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Dzień Świętego Patryka

31 marca 2022 r.

Z okazji dnia św Patryka uczniowie 4b zorganizowali dla młodszych kolegów i koleżanek mini konkurs. W szkole pojawiły się tajemnicze ślady zielonych stóp. Zadaniem uczniów było odgadnąć kto je pozostawił. Zielone stopy należały do skrzata Leprechaun, który według irlandzkich legend zna miejsca ukrytych skarbów, na przykład dzbanów ze złotem leżących po drugiej stronie tęczy. Zielony skrzat jest również jednym z symboli Irlandii. Wśród poprawnych odpowiedzi uczennice 4b wylosowały nagrodę główną.