• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem ” Zapobiegajmy pożarom”

10 grudnia 2019 r.

We wtorek 10 grudnia 2019 r. w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie, został ogłoszony wynik Eliminacji Powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem ” Zapobiegajmy pożarom”. W konkursie wzięły również udział dzieci z naszego przedszkola wykonując piękne prace plastyczne. Konkurs miał na celu zainteresowanie dzieci tematyka pożarniczą i ochroną przeciwpożarową. Byliśmy jedną z 37 placówek oświatowych, które wzięły udział w konkursie. Z dumą informujemy, iż jeden z naszych przedszkolaków Kacper Cichoń z grupy I sześciolatków zdobył wspaniałe drugie miejsce. Jego praca została doceniona i przekazana na dalszy etap konkursu czyli finał wojewódzki. Gratulujemy Kacprowi i życzymy dalszych sukcesów.