• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Europejski Dzień Języków za nami!!!

5 października 2021 r.

W tym roku obchodziliśmy EDJ 24 września. Z tej okazji Zespół Nauczycieli Języków Obcych przygotował dla swoich uczniów konkurs plastyczny „Odkrywamy Europę”, konkursy językowe dotyczące wiedzy o krajach niemiecko i anglojęzycznych, konkurs międzyklasowy „Drzwi do Europy”, ciekawostki językowe oraz „Słodki kącik”, gdzie wolontariusze sprzedawali pyszne słodkości, a pieniążki w kwocie 1050 zł, uzyskane ze sprzedaży, przeznaczyli na operację 3-letniego Krzysia z Cergowej. Europejski Dzień Języków był pełen pozytywnych wrażeń i radości. Uczniowie biorący udział w konkursach wykazali się dużą pomysłowością i wiedzą. A oto wyniki:

Konkurs międzyklasowy „Drzwi do Europy”:

1 miejsce – kl. 3a

2 miejsce – kl. 1b

3 miejsce- kl. 2a

Wyróżnienie – kl. 7c

Konkurs plastyczny „Odkrywamy Europę”:

1 miejsce – Jan Jakubczyk kl. 3a

2 miejsce- Weronika Długosz kl. 3b

3 miejsce – Weronika Pernal kl. 2b

Wyróżnienie: Emilia Klimkiewicz kl. 2a, Kaja Klimkiewicz kl. 2a, Wiktor Kochan kl. 2a, Oliwia Czech kl. 2a, Milena Przymusiak kl. 2a, Ewa Górecka kl. 2a, Natan Giemzowski kl. 4b, Leon Jakieła kl. 2b, Marek Soliński kl. 3a,

„Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych”:

1 miejsce – Marta Górecka kl. 7b

2 miejsce – Zuzanna Starowiejska kl. 7a

3 miejsce- Zuzanna Jaworska kl. 7a

Wyróżnienie – Dominika Folcik kl. 5a

” Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych”:

1 miejsce – Marta Górecka kl.7b

2 miejsce – Natalia Długosz kl. 7a i Kamil Pelczar kl. 7a

3 miejsce – Nikola Zygmunt kl. 7 a

Nagrody konkursowe ufundowała Dyrekcja Szkoły oraz Zespół Nauczycieli Języków Obcych.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom za czynny udział w tegorocznych obchodach Europejskiego Dnia Języków Obcych.

J. Litwin, E. Przymusiak, J. Turowska, E. Zając