• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Festiwal Piosenki Zuchowej pod hasłem „Las”

D. Nycz, 23 marca 2019 r.

16 Gromada Zuchowa „Słoneczne Promyczki” 23 marca 2019 roku uczestniczyła w Festiwalu Piosenki Zuchowej zorganizowanym dla zuchów Hufca Krosno. Tegoroczny festiwal przebiegał pod hasłem „Las”.

Zuchy zaprezentowały piosenkę „Echo, echo” i wesoły pląs „Duszki”.  Repertuar zuchów okazał się bardzo trafiony i gromada zdobyła I miejsce. Dzieci wróciły szczęśliwe, radosne i zmotywowane do dalszej pracy.Zuchy nie poprzestają tylko na śpiewaniu piosenek o lesie, ale zdobyły również sprawność „Przyrodnika”, są wspaniałymi obserwatorami przyrody i miłośnikami leśnych wypraw. Zapraszają chętnych uczniów do Klubu „Kocham Polską Przyrodę”. Informacje na ten temat znajdziecie na szkolnej gazetce Gromady Zuchowej. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Zobacz więcej zdjęć