• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Harcerski Start Hufca

26 września 2021 r.

Zuchy 16 Gromady Zuchowej „Słoneczne Promyczki” uczestniczyły w Harcerskim Starcie Hufca ZHP Krosno połączonym z Harcerskim Piknikiem Historycznym, który odbył się 25 września w Jaszczwi. Główną atrakcją tej imprezy były pokazy historyczne grup rekonstrukcyjnych z okresu wczesnego średniowiecza, rycerzy bitwy pod Grunwaldem, okresu wojen XVII wieku, okresu I i II wojny światowej oraz pokazy Podkarpackiej Brygady WOT. Podczas pokazu zuchy uczestniczyły w ciekawych zajęciach i zabawach organizowanych przez grupy rekonstrukcyjne. Atrakcją był również koncert pieśni patriotycznej i harcerskiej oraz konkurs recytatorski „Kto Ty jesteś?”. W konkursie wyjątkowo pięknie zaprezentowały się wszystkie zuchy z naszej gromady. Julia Starowiejska przedstawiła piękno Ojczyzny w wierszu „Ziemia rodzinna” i zdobyła III miejsce. Emilia Klimkiewicz wyrecytowała wiersz „Polscy królowie”, za który otrzymała wyróżnienie. Była to nietypowa lekcja historii połączona ze wspaniałą zabawą.

Galeria zdjęć