• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

KABARET „IZO 3”

Edyta Przymusiak, 29 listopada 2019 r.

Kabaret „IZO 3” to nowa formacja, która powstała w naszej szkole w ramach zajęć kształtujących kreatywność. Skład kabaretu tworzą trzy bardzo utalentowane aktorsko dziewczynki z klasy 6b: Iza Szczęsna, Zuzia Zając i Oliwia Cichoń. Dzisiaj z okazji „Andrzejek” uczniowie poszczególnych klas mogli zobaczyć nasze dziewczyny w skeczu formacji kabaretowej Smile „Xavię i Jaś”.
Dziękuję dziewczynkom za profesjonalne przygotowanie i gratuluję udanego występu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.