„Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego”

23 czerwca 2023 r.

Drodzy Uczniowie!

Nasza wspólna podróż w klasie trzeciej dobiega końca. Był to czas pełen wyzwań, wytężonej nauki, niesamowitych osiągnięć. Z całego serca gratulujemy Wam wiedzy, umiejętności i kreatywności, które zdobyliście w trakcie trzyletniej pracy. Dziękujemy Wam, że byliście niezastąpionymi członkami naszej wspaniałej klasy 3a. Wasza obecność, entuzjazm i pozytywne podejście do życia sprawiły, że nasze dni były pełne energii, radości i szczęścia. Mamy nadzieję, że będziecie przechowywać te wyjątkowe wspomnienia i zawsze pamiętać, że jesteście zdolni do wielkich rzeczy. Niech dalsza nauka sprawia Wam przyjemność i stawia przed Wami całkiem nowe wyzwania. Życzymy, aby mierzenie się z nimi było dla Was źródłem satysfakcji i pierwszym krokiem do wielkich życiowych sukcesów. Po wyczerpującej pracy nadszedł długo wyczekiwany przez Was czas zasłużonego odpoczynku – czas wakacji. Dziękując za Wasz wysiłek i włożony w naukę trud, pragniemy Wam życzyć, aby zbliżające się wakacje były dla Was czasem odpoczynku, radości i beztroski. Korzystajcie z każdego promyka słońca, cieszcie się każdą spadającą z nieba kroplą deszczu. Zachwycajcie się każdą tęczą, każdym rozkwitającym kwiatem i każdym zachodem słońca. Bawcie się wspaniale w leśnej głuszy, na złocistych plażach i w cieniu górskich szczytów. Głęboko wierzymy, że niebawem wszyscy znów się spotkamy – przepełnieni wspaniałym humorem, wypoczęci i pełni sił, by przez kolejny rok szkolny zdobywać nową wiedzę. Wspaniałej zabawy i samych radosnych chwil!

Wychowawcy klasy 3a

Dorota Nycz i Agnieszka Sokół