• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

„Mama – najpiękniejsze słowo świata”

16 czerwca 2022 r.

10 czerwca uczniowie klasy 2b przygotowali część artystyczną dla swoich kochanym Mam. Śpiewając piosenki, deklamując wiersze, płynące prosto z dziecięcych serc, pokazano jak ważna w życiu każdego dziecka jest Mama. Nie brakowało łez wzruszeń, ale także śmiechu i radości. Mamusie otrzymało własnoręcznie przygotowane laurki i kwiatuszki. Po części artystycznej zaproszono wszystkich na poczęstunek i zabawy z balonami. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej pięknej i ważnej uroczystości.

Galeria.