• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny o tematyce św. Jana Pawła II

19 maja 2015 r.

18 maja 2015 roku w ZS w Łękach Dukielskich odbył się międzyszkolny konkurs matematyczny. Dzień konkursu nie był wybrany przypadkowo, wypadał w 95 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. W konkursie udział wzięli uczniowie szkół podstawowych noszących imię tego Wielkiego Polaka.

Zawodnicy mierzyli się z zadaniami matematycznymi o różnym stopniu trudności, jednak oprócz tych umiejętności musieli się wykazać znajomością faktów z życia Karola Wojtyły, które były wykorzystane w zadaniach konkursowych.

Laureatami konkursu zostały:
• I miejsce – Aleksandra Zając – SP Lubatowa
• II miejsce – Wiktoria Brekiesz – SP Głojsce
• III miejsce – Monika Trznadel – SP Kopytowa

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe i książkowe oraz dyplomy. Gratulacje dla Oli!