• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Nabór do szkół średnich 2022/2023 !!!

28 marca 2022 r.

Drodzy Ósmoklasiści zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą edukacyjną na rok szkolny 2022/2023. W poniższych linkach znajdziecie informator o szkołach ponadpodstawowych i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Krośnieński.

Na stronach internetowych i Facebooku szkół średnich pojawiły się już informacje związane z naborem 2022/2023, a także organizacją Dni Otwartych.

https://powiat.krosno.pl/uploads/pub/news/news_1800/informator2022-23.pdf

https://nabor.pcss.pl/krosno/szkolaponadpodstawowa/

https://powiat.krosno.pl/aktualnosc-1800-nabor_do_szkol_2019.html

Wybierając technikum uzyskacie kwalifikacje zawodowe i dobre przygotowanie do studiów technicznych.

Branżowa szkoła I stopnia umożliwi Wam uzyskanie konkretnego zawodu i podjęcie pracy z możliwością dalszego kształcenia się w dwuletniej branżowej szkole II stopnia.

Natomiast Liceum ogólnokształcące to dobry wybór dla tych, którzy wybierają zawód dostępny dopiero na studiach wyższych oraz niezdecydowanych, którzy zyskają dodatkowe lata na podjęcie decyzji zawodowej.

 Mając na uwadze swoje zainteresowania i uzdolnienia  zapoznajcie się z ofertą i profilami kształcenia przygotowanymi przez interesującą Was szkołę średnią, aby znaleźć w niej wszechstronne możliwości rozwoju i solidną bazę do podejmowania kolejnych kroków w Waszej ścieżce edukacyjno – zawodowej.