• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

„Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna”

26 marca 2024 r.

Nasze piękne jajka wielkanocne wykonane przez dzieci z klas 1 – 7  (61 sztuk), w dniu 15.03.2024r. zostały dostarczone do Centrum Kultury i Czytelnictwa w Iwoniczu-Zdroju aby wziąć udział w IV Gminnym Konkursie „Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna”. Celem konkursu było: upowszechnienie, pielęgnowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi, poznanie różnych technik plastycznych wykorzystywanych do zdobienia pisanek wielkanocnych, aktywizacja społeczności lokalnej, prezentacja twórczości.

Laureatami konkursu zostali:

Filip Ryglewicz kl.4a

Kinga Jakieła kl.4b

Stanisław Murdzek kl. 2a

Urszula Pernal kl. 7a

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i gratulujemy pomysłowości i kreatywności wykonania.