Nasi piłkarze ręczni na 5 miejscu w województwie podkarpackim!

18 maja 2022 r.

W turnieju barażowym o wejście do Finału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci, który odbył się w Rzeszowie nasi „szczypiorniści” zajęli drugie miejsce. Drużyna naszych chłopców w rywalizacji z SP Dębica nr 6 zwyciężyła 8:1. W kolejnym meczu SP Lubatowa musiała uznać wyższość rywala przegrywając z SP Pijarki Rzeszów 3:17. To właśnie ekipa z Rzeszowa zagra w turnieju finałowym. Nasza drużyna ostatecznie została sklasyfikowana na bardzo wysokim 5 miejscu w województwie.

W drużynie SP Lubatowa wystąpili: Ksawery Kielar, Kacper Zając, Wiktor Turek, Bartłomiej Starowiejski, Kacper Nycz,  Szymon Zając, Dominik Głód, Ksawery Kmiecik, Gabriel Klimkiewicz, Patryk Deryniowski, Maksymilian Wanat, Julian Patlewicz, Wiktor Masłowski, Szymon Michalak.