• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Ogólnopolska akcja #sadziMY

D. Nycz, 26 kwietnia 2019 r.

W piątek 26 kwietnia 2019 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę #sadziMY.

W wyniku tej akcji w całej Polsce zostało posadzonych  ponad 300 tys. drzewek. Sadzonki jodły, które otrzymały dzieci klasy 1a i 2a  pobrano w Nadleśnictwie Dukla. Uczniowie mogli je posadzić na własnym gruncie, aby móc później drzewko samodzielnie pielęgnować i podziwiać, jak z roku na rok rośnie. Mała sadzonka, którą posadziły dzieci, to początek wielkiej przygody. Wyrośnie z niej drzewo. W ciągu swojego życia zapewni nam tlen, oczyści powietrze, złagodzi zmiany klimatu, stanie się siedliskiem wielu organizmów.

Zobacz więcej zdjęć