• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

OGÓLNOPOLSKI STRAŻACKI KONKURS PLASTYCZNY – eliminacje powiatowe

30 listopada 2022 r.

Wpłynęło 124 prace plastyczne z 40 przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych, klubów seniora z terenu powiatu. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców z każdej grupy wiekowej i przesłała prace na eliminacje wojewódzkie w Rzeszowie.

Chłopiec z naszego przedszkola – Karol Szczęsny z grupy „Biedronki” otrzymał  II miejsce w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym w eliminacjach powiatowych. Serdecznie gratulujemy i życzymy Karolkowi dalszych sukcesów.

Zdjęcia