Oto dziś narodziła się Miłość… Przedstawienie bożonarodzeniowe w przedszkolu

Jolanta Sokół, 22 grudnia 2023 r.

W oczekiwaniu na magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia w dniu dzisiejszym starszaki: Sówki i Bystrzaki zaprezentowały przed społecznością przedszkolną oraz licznie przybyłymi rodzicami piękne przedstawienie bożonarodzeniowe. Poprzez tańce, instrumentacje, pastorałki, kolędy, wiersze, humorystyczne scenki ilustrujące przygotowania przedświąteczne, ale również poprzez zadumę i refleksję nad cudem jaki ponad dwa tysiące lat temu wydarzył sie w Betlejem, przypomniały historię narodzenia Pana Jezusa oraz to co w życiu jest najważniejsze. Nie zakupy, drogie prezenty, ale przede wszystkim rozmowy, dobro i miłość okazywane drugiemu człowiekowi. Życząc wszystkim Wesołych Świąt pragniemy, aby każdy zatrzymał się na chwilę, wziął w dłonie nowonarodzone Dziecię- maleńką Miłość i pozwolił mu zamieszkać w swoim sercu. Po zakończonym przedstawieniu dzieci otrzymały moc oklasków, a pani wicedyrektor Beata Najbar złożyła wszystkim nauczycielom, pracownikom, przedszkolakom i rodzicom świąteczne życzenia w imieniu swoim, dyrekcji szkoły oraz Pana Burmistrza.

Galeria zdjęć z uroczystości.