• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Otwarcie nowego budynku przedszkola

Beata Najbar, Zdjęcia: Dariusz Stawarski, 31 sierpnia 2019 r.

Kiedy dziecko się śmieje, śmieje się cały świat
Janusz Korczak

W dniu 31 sierpnia 2019 roku miało miejsce uroczyste otwarcie nowego przedszkola w Lubatowej. Po mszy świętej zaproszeni goście, mieszkańcy oraz rodzice i dzieci udali się w okolice przedszkola, gdzie nastąpiło poświęcenie budynku przez ks. Ryszarda Królickiego poprzedzone przemówieniem Burmistrza Gminy Iwonicz-Zdrój pana Witolda Kocaja. Zebranych powitał dyrektor tutejszej szkoły pan Jerzy Staroń. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali starosta krośnieński pan Jan Pelczar, przewodniczący Rady Miejskiej pan Rajmund Boczar, Burmistrz Gminy pan Witold Kocaj, Zastępca Burmistrza pan Jacek Rygiel oraz Jakub Cyran z grupy 6-latków. Po obejrzeniu krótkiego programu artystycznego w wykonaniu dzieci i młodzieży zebrani zwiedzili budynek przedszkola. Na zakończenie uroczystości wszyscy udali się na poczęstunek do Domu Ludowego. Przedszkole to miejsce szczególne. Tutaj małe dziecko rozpoczyna swoją podróż zwaną edukacją. Przebywanie w tak nowoczesnym, kolorowym i przepięknym obiekcie pod opieką wspaniałych pedagogów z pewnością przyniesie znakomite efekty w rozwoju dzieci. Dołożymy wszelkich starań, by te mury tętniły życiem, a przebywające w nich przedszkolaki były radosne i szczęśliwe.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości.