Piłkarze ręczni powalczą w barażach o finał wojewódzki

22 kwietnia 2022 r.

Drużyna piłkarzy ręcznych Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubatowej zajęła 2 miejsce w Turnieju Półfinału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci (rocznik: 2009 i młodsi), który odbył się 22.04.2022 roku w Domaradzu. Nasi „szczypiorniści” pokonali gospodarzy 4:2 oraz SP Strzyżów 5:4, ulegli tylko 7:11 zwycięzcom całego turnieju drużynie SP Uherce Mineralne. 2 miejsce w tym turnieju dało naszym piłkarzom ręcznym szanse gry w barażu o finał wojewódzki, który odbędzie się w naszej szkole. Bezpośredni awans do finału wojewódzkiego uzyskała ekipa z Uherc Mineralnych.

W drużynie SP Lubatowa wystąpili: Ksawery Kielar, Kacper Zając, Wiktor Turek, Bartłomiej Starowiejski, Kacper Nycz,  Szymon Zając, Dominik Głód, Ksawery Kmiecik, Gabriel Klimkiewicz, Patryk Deryniowski, Maksymilian Wanat, Julian Patlewicz.