Pożegnanie przedszkola

Agata Kucza, 23 czerwca 2023 r.

„Dzieciństwo nie jest jedynie przygotowaniem do życia,
jak często uważamy myśląc o naszych dzieciach,
lecz jest prawdziwym życiem”.
Peter Rosegger

W dniu 23 czerwca 2023 r. w naszym przedszkolu odbyła się  Uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego, na której odbyło się pożegnanie sześciolatków. Kolejny rok wspólnych zabaw i zajęć szybko minął, teraz nadszedł czas wakacji i pożegnań. Dzieci z grupy Tygrysków i Biedronek przygotowały piękny wzruszający występ, recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc poloneza. Na koniec zostały im wręczone piękne dyplomy ukończenia przedszkola oraz pamiątkowe książki. Pragniemy w tym dniu podziękować dzielnym Przedszkolakom za ich ciężką pracę, którą wykonywali w tym roku.
Dziękujemy także Rodzicom za ich wyrozumiałość i cierpliwość i za to, że tak dobrze wspierali swoje pociechy. Ten rok był wyjątkowy, ponieważ dzieci, które są tegorocznymi absolwentami chodziły do naszego przedszkola cztery lata. Dzieci opuszczają nasze mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji! Za cały ten szczególny i wyjątkowy rok w imieniu Dyrekcji  i Nauczycieli bardzo wszystkim dziękujemy.

Tutaj więcej zdjęć z uroczystości.