• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Przedstawienie teatralne „Kopciuszek”

Agata Kucza, 21 października 2022 r.

20 października 2022 r. nasze przedszkole odwiedziło studio teatralne „KRAK-ART” z Krakowa. Specjalnością studia są spektakle interaktywne, czyli takie w których udział bierze widownia. Przedszkolaki obejrzały adaptację sceniczną Kopciuszka, jednej z najbardziej lubianych baśni dzieci, której autorem jest Charles Perrault. Chętnych do udziału i pomocy aktorom nie brakowało, nasi najmłodsi żywo reagowali na wydarzenia, które podziwiali na scenie. Kopciuszek to ponadczasowa lekcja dla dzieci o tym, że dobroć, uczciwość i pracowitość to cechy przez które można odmienić swój los.

Galeria zdjęć z wydarzenia.