• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Przedszkolak Aniołem Stróżem dziecka z oddziału onkologicznego

Karolina Sroka, 14 grudnia 2019 r.

Akcja pisania kartek, mających nieść wsparcie, powstała z inicjatywy rodziców dzieci leczonych na onkologii. Lęk, ból, niepewność – to wszystko towarzyszy dziecku i jego rodzinie podczas choroby. Kartki od Aniołów mają przywrócić im nadzieję, radość i poczucie bezpieczeństwa. Dzieci z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubatowej bardzo zaangażowały się w udział w tej jakże ważnej akcji charytatywnej, a efekt ich pracy można zobaczyć na załączonych zdjęciach. Jesteśmy przekonani, że każda z kartek sprawi uśmiech na twarzach małych pacjentów. Dodatkowo do każdej kartki został dołączony drobny upominek, co z pewnością ucieszy dzieci, do których zostały skierowane paczki. Szczególnie należy podziękować przedszkolakom i ich rodzicom, którzy również przyczynili się do wzięcia udziału w akcji, poprzez pomoc w wykonaniu kartek oraz zakup upominków. W ramach akcji „Wylosuj Anioła” udało się zgromadzić około 50 paczek, które zostały przekazane Fundacji „Gdy liczy się czas”, a w dalszej kolejności małym pacjentom. Serdecznie zapraszamy do udziału w różnego rodzaju akcjach charytatywnych wszystkich, którzy nie są obojętni i mają wielkie serca dla potrzebujących. Nasze przedszkolaki mają ogromne i niezwykle dobre serduszka.

Zdjęcia z wydarzenia.