Spektakl teatralny online „Elfy Trzy” w Przedszkolu

8 grudnia 2020 r.

Karolina Sroka, 8 grudnia 2020r.

Spektakl teatralny online „Elfy trzy” w Przedszkolu

W dniach 7-9 grudnia dzieci z poszczególnych grup brały udział w spektaklu teatralnym online o tematyce mikołajkowej pt. “Elfy Trzy” w wykonaniu aktorów z TEATRU KULTURESKA. Ten wyjątkowy autorski musical świąteczny oczarował najmłodszego widza nie tylko ciekawą historią, ale także znakomicie przygotowaną oprawą kostiumowo-scenograficzną. Na scenie pojawiły się roztańczone i rozśpiewane Elfy! Widowisko było pełne wyjątkowych efektów scenicznych, takich jak ruchome kolorowe światła i efekty specjalne. Spektakl zawierał treści wychowawcze i morał. Po powrocie do sal przedszkolnych dzieci wykonały ciekawe prace plastyczne oraz karty pracy nawiązujące do spektaklu. Dzieci nieobecne w przedszkolu miały możliwość obejrzenia spektaklu w domu na komputerze.

Zapraszamy do objerzenia galerii zdjęć z wydarzenia.