• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

SPOTKANIE Z KULTURĄ….

11 października 2019 r.

Historia ciągle na nowo poznawana tkwić winna w sercach każdego Polaka. Czy to prasa czy książka a może film z gatunku tych co wątek głównego bohatera nierozerwalnie powiązany jest z dziejami Narodu. Nasza młodzież uważnie obserwuje nowości filmowe i w miarę możliwości uczestniczy w premierach polskiego kina. Po filmie „Dywizjon 303” w ubiegłym roku szkolnym, obecny rok rozpoczęła od nowości kinematografii polskiej. W dniu 11.10.2019 roku w kinie Helios w Krośnie obejrzeli uczniowie film „Legiony” w reżyserii Tadeusza Gajewskiego. Jednym zdaniem: Ciekawe zderzenie anonimowego bohatera z historyczną rzeczywistością. Reasumując: Bohaterstwo mamy we krwi.