Świąteczny występ przedszkolaków oraz wręczenie nagrody „Budowa Roku 2019”

Jolanta Sokół, 23 grudnia 2020 r.

W środowe przedpołudnie 23 grudnia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przedszkolaki ze wszystkich grup przedszkolnych wprowadziły w przedszkolu piękny, nastrojowy klimat Bożego Narodzenia. Pani wicedyrektor B. Najbar powitała gości: Pana Burmistrza W. Kocaja, jego zastępcę p. J. Rygla, radnego gminy p. R. Boczara , dyrekcję szkoły: pana J. Staronia, pana E. Jakiełę, panią E. Staroń oraz przedstawicieli Rady Rodziców. Choć zgodnie ze zwyczajem przedstawienie nie mogło odbyć się wśród licznie zgromadzonej publiczności : rodziców, dziadków i zabrakło także tradycyjnej Wigilii przedszkolnej, łamania się opłatkiem to przedszkolaki w specjalnie przygotowanych strojach i świątecznej scenografii z dużym zaangażowaniem odegrały swoje role, zaprezentowały tańce ( baranki, aniołki), recytowały wiersze , wspólnie kolędowały i śpiewały pastorałki . Dlatego mimo niecodziennej oprawy wszyscy mogliśmy z uśmiechem przeżyć magię wydarzeń mających miejsce w pewną grudniową noc oraz poddać się refleksji i zadumie nad cudem jaki ponad dwa tysiące lat temu wydarzył się w Betlejem. Pan Burmistrz W. Kocaj bardzo pochwalił występ małych przedszkolaków, życząc wszystkim przede wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz lepszego Nowego Roku. Pan Burmistrz wręczył również na ręce dyrektora szkoły pana Jerzego Staronia przyznaną inwestorowi ( Gminie Iwonicz – Zdrój) przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa nagrodę II stopnia w konkursie „Budowa Roku 2019” za przebudowę i rozbudowę budynku oświaty na budynek przedszkola wraz z wewnętrzną instalacją gazową oraz budową parkingu, placu zabaw i sieci oświetlenia terenu w Lubatowej 291. Następnie głos zabrała dyrekcja szkoły życząc wszystkim zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia i pomyślności w Nowym 2021 Roku.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.