• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Szkolny Klub Wolontariatu wsparł akcję „Porządkowanie cmentarza w Lubatowej”

30 marca 2021 r.

Pomysłodawcą akcji była Pani Maria Parylak. 18 wolontariuszy SP Lubatowa zgłosiło chęć udziału i spędziło ok. 3 godzin na porządkowaniu cmentarza i parkingu przy cmentarzu. Zebrano wysuszone chryzantemy, stare porozbijane znicze, posprzątano igliwie, a z parkingu pozbierano śmieci. Pogoda dopisała i prace zostały bardzo starannie wykonane.

Dziękuję wszystkim za udział w akcji.

Edyta Przymusiak

Galeria zdjęć