• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Teatr bawi, uczy i wychowuje – zabawy teatralne uczniów klasy 1a

24 listopada 2020 r.

Zajęcia teatralne stanowią szczególną formę aktywności i ekspresji twórczej dla uczniów klas młodszych. Wpływają korzystnie na wszechstronny rozwój dziecka, stanowią również uzupełnienie treści programowych, sprzyjają poszerzaniu i utrwalaniu wiadomości. Zabawa w teatr jest wspaniałym pomysłem na dobre spędzenie czasu wolnego. Doświadczyli tego uczniowie klasy 1a, którzy wykonali pomysłowe lalki teatralne, bawili się w teatr i odkrywali swoje uzdolnienia sceniczne.

Zapraszamy do Galerii.