Udział naszych uczennic w zajęciach „Odkryj z nami Portugalię” organizowanych przez ZSGH Iwonicz-Zdrój

7 maja 2023 r.

#EUVocationalSkills#odkryjswójtalent#discoveryourtalent#zsgh#gastronomik#gastronomikzdrój#projekt#erasmusplus#wposzukiwaniusmaku#lizbona#portugalia#etuz23#umiejętnościzawodowe

26 kwietnia, w Zespole Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju, miały miejsce fantastyczne zajęcia edukacyjne „Odkryj z nami Portugalię” w ramach programu Erasmus+ „W poszukiwaniu smaku”. 10 naszych uczennic uczestniczyło w różnych grach edukacyjnych oraz aktywnych prezentacjach. Tematyka gier i prezentacji obejmowała elementy geografii, historii, wiedzy o kulturze, turystyki, gastronomii, umiejętności językowych i komputerowych. Zajęcia rozwijały kluczowe kompetencje młodzieży, były doskonałym uzupełnieniem lekcji geografii, historii, języków obcych, doradztwa zawodowego, wsparcia psychologicznego i pedagogicznego młodzieży. Nasze uczennice zaprezentowały się znakomicie. Podczas tej imprezy odkryły wiele swoich talentów, miały możliwość komunikowania się w języku obcym, kształtowały umiejętność współpracy w grupie, rozwijały umiejętności manualne, poznawały ofertę szkoły. Gabriela Masłowska z kl. 8c oraz Jagoda Michalak kl. 7a wzięły dodatkowo udział w konkursie plastycznym „Zapach Portugalii”. Gabriela Masłowska zdobyła 1. miejsce.

Gratulujemy ZSGH w Iwoniczu-Zdroju wspaniałej organizacji imprezy oraz dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie nas w progach swojej szkoły.

Anna Deryniowska

Edyta Przymusiak