Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego

1 września 2022 r.

1 września 2022 r. mszą świętą w kościele oraz uroczystą akademią w szkole rozpoczęliśmy rok szkolny 2022/2023.

Pan Dyrektor Jerzy Staroń powitał wszystkich przybyłych uczniów, rodziców, zaproszonych gości oraz grono pedagogiczne. Na wstępie przypomniał o 83 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Szczególne słowa skierował do najmłodszych rozpoczynających naukę w naszej szkole. Wszystkim życzył wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności.

Życzenia do dzieci i młodzieży skierował również burmistrz gminy Iwonicz-Zdrój– Witold Kocaj.

Po zakończonej uroczystości dzieci wraz z wychowawcami udali się do swoich klas.
Życzymy wszystkim uczniom, by mieli nieukrywaną radość z odkrywania i wgłębiania się w kolejne pokłady wiedzy, a nauczycielom – satysfakcji z pracy z uczniami i wielu sukcesów zawodowych.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego-galeria zdjęć.