• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

W magicznym świecie teatru

21 kwietnia 2022 r.

21 kwietnia uczniowie klas 1-3 wybrali się na przedstawienie teatralne do Rymanowa. Aktorzy Katolickiego Teatru Edukacji przenieśli dzieci w baśniową krainę Szeherezady . Podążając za wesołym Sindbadem Żeglarzem na scenicznym morzu i tajemniczych wyspach Dalekiego Wschodu uczniowie napotkali to wszystko, co uczyniło nieśmiertelnym świat Tysiąca i Jednej Nocy. Tu dobro, które człowiek nosi w sercu jak skarb, choć poddane najcięższej próbie, zawsze zwycięży zło. Spektakl obfitował w figle, żarty i psoty, które spotkały się z entuzjazmem młodych widzów. Z tej tajemniczej, wesołej podróży dzieci przywiozły do swych domów prawdziwy skarb: MĄDROŚĆ.

Galeria zdjęć z wydarzenia.