• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Warsztaty podróżnicze „Morskie opowieści”

Warsztaty podróżnicze „Morskie opowieści”

25 października 2019 r.

25 października 2019r. przedszkolaki z Lubatowej przeniosły się w podwodny świat. Dzieci poznały mieszkańców mórz i oceanów, mogły dotknąć prawdziwych koralowców, rozgwiazd, gąbek i skorupek żółwi morskich oraz zmierzyć się w cztery oczy z kolczastą rybą rozdymką i zębem rekina. Dzieci dowiedziały się jak nadaje się sygnał SOS alfabetem Morse’a, jak zbudowany jest jacht i statek, jak wygląda życie dzisiejszych piratów. Warsztaty przyniosły przedszkolakom wiele radości. Różnorodność rekwizytów, ciekawe opowiadania, mierzenie kostiumu nurka i patrzenie przez nurkowe okulary oraz zabawy w przeciąganie liny i nauka zawiązywania węzłów żeglarskich pobudziły w dzieciach ciekawość świata.

Zdjęcia z wydarzenia.