• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Wewnątrzprzedszkolny Konkurs Recytatorski „Wiersze o przyrodzie”

Joanna Murdzek, 20 marca 2023 r.

W poniedziałek 20 marca odbyły się wewnątrzprzedszkolne eliminacje do Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Wiersze o przyrodzie”. Każda z sześciu grup naszego przedszkola zgłosiła chętne dzieci do zaprezentowania swoich możliwości na scenie. Uczestników Wewnątrzprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Wiersze o przyrodzie” było wielu, jednak tylko jedno dziecko z grupy mogło awansować na szczebel powiatowy. Wszystkie przedszkolaki wykazały się niebywałymi zdolnościami recytatorskimi. Wybrane wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane. Jury miało bardzo trudne zadanie, podczas wyboru pierwszych miejsc. Zostały także nagrodzone dzieci w każdej grupie otrzymując II i III miejsce. Dziękujemy wszystkim rodzicom i wychowawcom za wspaniałe przygotowanie dzieci do występów. Teraz trzymamy kciuki za prezentacje w Konkursie Powiatowym, podczas zmagań z przedszkolakami z innych placówek.

Galeria zdjęć z wydarzenia.