Wiosna wokół Przedszkola

2 czerwca 2021 r.

J. Urban, 2 czerwca 2021 roku

Gdy nadchodzi wiosna, wszystko budzi się do życia. Ptaki wiją swoje gniazda i radośnie śpiewają. Kwitną kwiaty, topnieją ostatnie śniegi. Temperatura jest coraz wyższa. Ptaki przylatują z ciepłych krajów, na drzewach pojawiają się liście. Wiosna to najpiękniejsza z pór roku. Cały świat rodzi się na nowo. Jesteśmy radośni i podobnie jak zwierzęta budzimy się z zimowego snu. Na polach możemy zauważyć coraz więcej ludzi, którzy sadzą i pielęgnują warzywa. Na łąkach widzimy z każdym dniem więcej kwiatów, motyli, pszczół. Na drogach jest coraz więcej osób, które jeżdżą rowerami, na rolkach, deskorolce. Wiosna to okres ciepły i radosny. Koło naszego przedszkola zakwitły tulipany oraz jabłonie. Przedszkolaki mogą wychodzić na długie spacery oraz podziwiać zmiany zachodzące w przyrodzie.

Galeria zdjęć.