• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Wyróżnienie dla Emilii Pernal w IX Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego im. J. i W. Grimmów

18 kwietnia 2023 r.
W dniu 10.03.2023 w II LO w Krośnie odbył się IX Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego im. Jacoba i Wilhelma Grimmów. Celem głównym konkursu jest doskonalenie znajomości języka niemieckiego oraz motywowanie uczniów do nauki języka. Nagrodą główną w konkursie jest kurs językowy ufundowany przez Pana Roberta Tomasiewicza – Dyrektora SUCCESS SCHOOL OF ENGLISH w Krośnie. Patronat nad konkursem objęli Prezydent Miasta Krosna oraz Ambasada Szwajcarii w Polsce. Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział uczennice klas 8, które osiągają bardzo wysokie wyniki w nauce języka niemieckiego: Emilia Pernal, 8a Emilia Turek, 8c Maja Klimkiewicz, 8a Zuzanna Kula, 8c 14 kwietnia miała miejsce gala wręczenia nagród. Emilia Pernal otrzymała wyróżnienie w konkursie. Gratulujemy Emilce i życzymy dalszych sukcesów. Pozostałym uczennicom również bardzo dziękuję za udział w konkursie i godne reprezentowanie naszej szkoły.
Edyta Przymusiak