• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

XVI Kiermasz Wielkanocny w Iwoniczu Zdroju

5 kwietnia 2023 r.

 W ubiegłą niedzielę, tj. 02.04.2022 r. w sali kina „Wczasowicz” w Iwoniczu Zdroju odbył się Kiermasz Wielkanocny. Podczas tego wydarzenia szerokie grono szkół, przedszkoli i wystawców indywidualnych prezentowało swoje piękne prace oraz wypieki. Stoisko naszej szkoły uświetniały wspaniałe ozdoby, dekoracje oraz przepyszne potrawy. Dzięki dużej różnorodności przygotowanych wyrobów stoisko naszej szkoły cieszyło się sporym zainteresowaniem. Nasi uczniowie: Weronika i Mateusz Sokół złożyli wszystkim obecnym życzenia, a Ala i Emila Klimkiewicz zaśpiewały świąteczną piosenkę. Podczas kiermaszu wręczono także nagrody w Gminnym Konkursie „Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna”, w którym uczniowie naszej szkoły zdobyli wysokie miejsca i wyróżnienia. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i prezentacji stoiska Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubatowej. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy radości z tradycji, umocnienia w wierze, bliskości rodzinnej i obfitych łask od Chrystusa Zmartwychwstałego.