Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

25 czerwca 2023 r.

Dnia 22 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Dla ósmoklasistów była to ostatnia uroczystość w naszej szkole. Z całą społecznością szkolną świętowali nasi goście: Burmistrz Gminy Iwonicz Zdrój pan Witold Kocaj, jego zastępca pan Jacek Rygiel oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Teresa Jastrzębska. Swoją obecnością zaszczycili nas również rodzice.

Uroczystość uświetnił występ tegorocznych absolwentów, którzy żegnali się ze szkołą i jej społecznością. Część artystyczna rozpoczęła się polonezem i belgijką. Po tańcach uczniowie przedstawili żartobliwe scenki zawierające wspomnienia związane z czasem nauki w szkole podstawowej, refleksje dotyczące wyborów i życiowych wyzwań.

Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez pana Dyrektora stypendiów za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne.. Doceniając zaangażowanie rodziców w proces dydaktyczno –wychowawczy, pan Dyrektor wręczył również listy gratulacyjne rodzicom absolwentów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki.

W trakcie uroczystości pan Burmistrz wraz z Dyrekcją Szkoły podziękował za długoletnią pracę paniom Barbarze Perszewskiej, Dorocie Gładysz oraz panom Edwardowi Jakiele i Krzysztofowi Więch, którzy od przyszłego roku szkolnego zdecydowali się przejść na emeryturę.

Absolwenci naszej szkoły zamknęli pewien etap swojego życia. Życzymy im, aby potrafili pokonywać wszystkie przeciwności losu, cieszyli się życiem i nigdy nie tracili wiary w siebie.

Wychowawcy klas ósmych

Fotorelacja z uroczystości zakończenia roku szkolnego.