Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w Przedszkolu

28 czerwca 2021 r.

W czwartek 24 czerwca dzieci z oddziałów zerowych wraz z wychowawcami uczestniczyły we mszy świętej na zakończenie roku, młodsze dzieci brały udział we mszy świętej indywidualnie z rodzicami. Natomiast w piątek 25 czerwca uczestniczyliśmy w uroczystym zakończeniu roku przedszkolnego 2020/2021. Oddziały zerowe żegnały przedszkole na sali widowiskowej, pozostałe grupy pożegnały rok szkolny w swoich salach. Dzieci przedstawiły program artystyczny oraz zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. Przedszkolaki otrzymały dyplomy i książeczki. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla nauczycieli oraz rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz przedszkola i udzielali się bezinteresownie. Dzieciom życzymy bezpiecznych i radosnych wakacji, absolwentom naszego przedszkola życzymy wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim udanego wypoczynku, ze słońcem i uśmiechem na twarzy.

Galeria zdjęć.