• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

ZUZANNA ZAJĄC MISTRZYNIĄ I WICEMISTRZYNIĄ POLSKI !!!

8 września 2020 r.

Uczennica Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubatowej Zuzanna Zając zdobyła złoty medal w biegu indywidualnym i srebrny w biegu sprinterskim młodziczek młodszych podczas Mistrzostw Polski w biathlonie letnim, które rozegrano w Dusznikach Zdroju (3-6.09.2020). W biegu sprinterskim młodziczek młodszych bardzo dobrze zaprezentowały się: Sandra Turek, która zajęła 5 miejsce, tracąc do miejsca na podium tylko 3,5 sekundy oraz Amelia Jakieła sklasyfikowana na 9 miejscu, której do medalu zabrakło 10 sekund. W rywalizacji młodzików młodszych w biegu sprinterskim Piotr Turek ukończył zawody na 5 pozycji tracąc do podium niespełna 11 sekund.

W ostatnim dniu mistrzostw nasi uczniowie dzielnie walczyli o medale w biegach sztafetowych, ale zarówno drużyna młodziczek młodszych (Zuzanna Zając, Sandra Turek, Amelia Jakieła) jak i młodzików młodszych (Piotr Turek, Franciszek Michalak i ich klubowy kolega Sebastian Garbowski) dobiegli do mety na 4 miejscach.