• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Zwycięsko wymalowane kocie marzenia

PD, 16 kwietnia 2020 r.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt.” Kocie marzenia” organizowany przez Nową Erę z okazji 75 urodzin „Świerszczyka” – rozstrzygnięty !
Zainspirowani podczas zajęć rewalidacyjnych ćwiczeniami na koncentrację uwagi i spostrzegawczość, które zamieszczane są w „Świerszczyku”, natknęliśmy się na konkurs pt. „Kocie marzenia”. Tematyka okazała się strzałem w dziesiątkę dla Kacperka, dla którego kociaki są całym światem. Postanowiliśmy, że chłopiec weźmie udział w konkursie. Przy okazji była to świetna nauka adresowania koperty i sposobu wysyłania listów. Lista laureatów pojawiła się 16 marca, kiedy rozpoczęło się już w szkołach zdalne nauczanie. Jednym z laureatów był nasz uczeń Kacper Kandefer z klasy 5a. Radość z otrzymanej nagrody była bezcenna.