Zwycięsko wymalowane kocie marzenia

PD, 16 kwietnia 2020 r.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt.” Kocie marzenia” organizowany przez Nową Erę z okazji 75 urodzin „Świerszczyka” – rozstrzygnięty !
Zainspirowani podczas zajęć rewalidacyjnych ćwiczeniami na koncentrację uwagi i spostrzegawczość, które zamieszczane są w „Świerszczyku”, natknęliśmy się na konkurs pt. „Kocie marzenia”. Tematyka okazała się strzałem w dziesiątkę dla Kacperka, dla którego kociaki są całym światem. Postanowiliśmy, że chłopiec weźmie udział w konkursie. Przy okazji była to świetna nauka adresowania koperty i sposobu wysyłania listów. Lista laureatów pojawiła się 16 marca, kiedy rozpoczęło się już w szkołach zdalne nauczanie. Jednym z laureatów był nasz uczeń Kacper Kandefer z klasy 5a. Radość z otrzymanej nagrody była bezcenna.